Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (695 komentářů)

ALENA, (02. 06. 2010 07:33) Reagovat
Renato, tak otěhotnět můžeš i přes prášky, ale ta pravděpodobnost je malá. Pokud jsi těhu, tak bys je hlavně už neměla brát, takže by to chtělo zjistit u gynekologa. Jinak některé příznaky třeba mohou být i z něčeho jiného než těhotenství a některé sis pak mohla na základě těchto příznaků vsugerovat. Jednou jsem se těhotenství bála a měla jsem pocit, že všechny příznaky mám. Byl to planý poplach. Jinak dej vědět, jak jsi dopadla. Zajímalo by mě to, protože ještě neznám nikoho, kdo by i přes pravidelné braní antikoncepce otěhotněl, ale je jasné, že stát se to může.
Monika, (03. 06. 2010 17:21) Reagovat
Dobrý den. S přítelem používáme při pohlavním styku prezervativ. Menstruaci mám nepravidelnou, většinou začíná kolem 31. dne. Přesto uběhl 37. den a já stále čekám. Myslím si, že je to možná stresem, kterým jsem trpěla před maturitní zkouškou, kterou jsem měla před týdnem. Mám ale bílý výtok, který je však doprovázen svěděním. Další jiné příznaky na těhotenství nemám. Prosím poraďte!
Gabriela, (20. 06. 2010 11:39) Reagovat
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mohu být těhotná. Beru pravidelně antikoncepci. Asi tří týdny mě pobolívá břicho na pravé straně. Během té doby mě několikrát bolela hlava, ačkoliv na to netrpím. Poslední týden mám velké výkyvy nálad, stále brečím, ačkoliv si uvědomuju, že nemám důvod. Také mě bolí pravé prso - u podpaží. Může se jednat o nějaké hormonální změny? Je mi 24 let. Děkuji!
ZDENA, (10. 07. 2010 11:27) Reagovat
Moniko, jestli se kondom neprotrhl, tak těhotná určitě nejsi. Tedy pokud neprobíhal nějaké hrátky, při kterých se mohlo dostat sperma do pochvy.
SOŇA, (17. 07. 2010 10:42) Reagovat
Dobrý den, mám některé příznaky těhotenství, ale není mi vůbec špatně, nezvracím ani nemám chutě. Otěhotnět jsem mohla, i když nemyslím, že je to pravděpodobné. Je možné, že jsem těhotná, i když nemám nevolnosti?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Těhotenství-příznaky.cz
Kontakty